MAGNIFIQUE LED PLAFONJERA 48006FSH-30 GLOBO LIGHTING
12,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda: 48006FSH-30 Kategorije: , , ,
Tehnički detalji Vrednost
Aplikacija Tuya
Baterija uključena 2 x AAA
Daljinski upravljač Da (infrared)
Radni vek 20000 h
Snaga 30 W
Žarulja LED
Žarulja uključena Da
Lumena (efikasno) 1 x 2300 Lumen
Lumena (izvor) 1 x 3700 Lumen
Funkcija pamćenja Fernbedienung Wandschalter
Ocenjena zaštita IP20
Ocenjeni razred zaštite 1
Napon 230 V
Karakteristike
Visina 68 mm
Prečnik 490 mm
Dimabilno Da
Boja prozirna, opalna, hromirana, bela
Materijal akril, kristali od stakla, metal
Noćno svetlo Da
Prečnik nijanse Ø 490 mm